Ponad 19+ unikalnych modułów
wspierających zarządzanie prawami IP

Kompleksowe zarządzanie kancelarią prawno-patentową.

Moduł umożliwia zarządzanie procesem zgłoszenia znaków krajowych, unijnych, międzynarodowych oraz zagranicznych.

Moduł pozwala rejestrować wykryte kolizje znaków kolizyjnych i zarządzać dalszymi czynnościami (statusami) w odniesieniu do nich. Wybór dostawcy usług w zakresie monitoringu zależy od kancelarii.

Moduł umożliwia zarządzanie procesem zgłoszenia znaków krajowych, unijnych, międzynarodowych oraz zagranicznych.

Moduł umożliwia zarządzanie procesem zgłoszenia znaków krajowych, unijnych, międzynarodowych oraz zagranicznych.

Moduł umożliwia zarządzanie procesem zgłoszenia znaków krajowych, unijnych, międzynarodowych oraz zagranicznych.

Moduł umożliwia prowadzenie innych spraw np. o naruszenia, zabezpieczenia, wygaszenie praw konkurencji itp. Rodzaj prowadzonych spraw jest definiowany samodzielnie przez administratora.

Po zalogowaniu wszystkie najważniejsze informacje dotyczące użytkownika są prezentowane na jego wirtualnym pulpicie.

Moduł pozwala zarządzać bazą kontrahentów, jak również przeglądać historię realizowanych spraw,
w ujęciu danego klienta.

Moduł porządkuje historię potencjalnych klientów kancelarii oraz statusy prowadzonych z nimi rozmów o współpracy. Kontakt może być w prosty sposób przekształcony w klienta. Nie trzeba ponownie wprowadzać danych.

Rozbudowany mechanizm, który pozwala na przypisywanie zadań do osób oraz spraw. System posiada szereg przypomnień, które pomagają
w planowaniu codziennych czynności, jak również
w kontaktach z klientami.

Mechanizm poczty elektronicznej pozwala na gromadzenie historii korespondencji w jednym miejscu. Dzięki temu każdy kolejny pracownik dysponuje historią danej sprawy. Kopia wysyłanych z systemu wiadomości, może być przesyłana do nadawcy na jego indywidualną skrzynkę e-mail.

Możliwość dodawania własnych szablonów w korespondencji znacząco przyspiesza codzienną pracę i zmniejsza ryzyko ewentualnych błędów, ze strony personelu pomocniczego.

Funkcjonalność pozwala na udostępnianie wszystkim lub wybranym użytkownikom określonych wzorów dokumentów oraz ich wersjonowanie, jak również generowanie dokumentów na podstawie zdefiniowanych wzorów.

Dla procedury rejestracji znaków krajowych oraz unijnych przygotowano mechanizm, który ułatwia gromadzenie danych niezbędnych do opracowania wniosku – dane wnioskodawcy, rodzaj zgłaszanego znaku, oczekiwania klienta co do klasyfikacji towarów.

Moduł umożliwia prowadzenie rejestru przepracowanego czasu w danej sprawie przez zaangażowane osoby. System umożliwia generowanie zbiorczych zestawień, co ułatwia proces rozliczania i fakturowania za zrealizowane usługi.

Moduł umożliwia prowadzenie rozliczeń w kilku popularnych modelach tj. ryczałtowym, godzinowym oraz ryczałtowo-godzinowym. Uwzględnia częstotliwość rozliczeń np. co miesiąc, jak również ponoszone koszty osobowe oraz opłaty urzędowe.

Moduł umożliwia prowadzenie rejestru opłat, dla wszystkich obsługiwanych spraw, w ujęciu wg klientów jak również odpowiedzialnych za sprawy osób.

Moduł pozwala z wyprzedzeniem śledzić nadchodzące terminy w poszczególnych sprawach w ujęciu w ujęciu wg klientów jak również odpowiedzialnych za sprawy osób.

System posiada szereg uprawnień zarządczych związanych z ustawieniami dla użytkowników, jak również personalizacji jego działania. Istnieje m.in. możliwość wstawienia własnych szablonów w stopce
e-mailowej, dzięki czemu korespondencja z klientami prowadzona jest w firmowej wizualizacji kancelarii.

Zawsze wiesz za co płacisz

Opłata licencyjna = liczba użytkowników + liczba prowadzonych spraw.
Udostępniamy pełną wersję platformy. Nie naliczamy opłat za poszczególne moduły.

 • Zobacz co możesz zyskać
 • Porozmawiajmy o Twoich potrzebach
 • Przetestuj przez dwa tygodnie. Bez zobowiązań. Bezpłatnie.

  Dane kontaktowe

  Zapraszamy do naszego biura w Lublinie.

  BRANDELAW Marcin Setlak
  siedziba: ul. Przyjaźni 9/80, 20-314 Lublin
  biuro: ul. 1 maja 13, 20-410 Lublin

  tel: +48 509 364 644
  [email protected]
  NIP: 738-189-08-84
  REGON: 362446190

  © 2017 - 2018 IP DESK
  Polityka prywatności |  Regulamin